Середа, 12.08.2020, 01:57

Середня загальноосвітня

школа №73 м.Львова

| RSS


Підтримуй українське
Опитування

Міні-чат

500

Місія школи: 
Створення оптимальних умов для рівного доступу до якісної освіти, розвиток особистості кожного учня в залежності від його освітніх потреб та можливостей, його успішної соціалізації.

Бачення:
Бути колективом однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення, є лідером серед закладів освіти району і впевнено дивиться у майбутнє.

Цінності – Учні та Батьки:


Відповідальність: ми виконуємо те, що обіцяємо, і ми чесні з нашими учнями та їх батьками, бо саме їх довіра є нашим найбільшим досягненням.

Простота: ми розробляємо та застосовуємо найбільш ефективні форми та методи навчання та виховання, які є простими для розуміння та використання.

Інноваційність: використання в навчально-виховному процесі інноваційних технологій, впровадження комп’ютерних методів навчання, створення учнями власних проектів, використання комунікаційних можливостей всесвітньої мережі підвищує інтерес до навчання, дисциплінує мислення, формує навички самоосвіти.

Ефективність: ми працюємо так, щоб віддача від нашої педагогічної діяльності була максимальною, орієнтуючись на результат.  

Прозорість: ми надаємо батькам повну та достовірну інформацію про якість навчально-виховного процесу.

Цінності – Педагогічні працівники:


Співробітництво:  ми – колектив однодумців, які, дотримуючись високого рівня ділової етики і ефективної взаємодії, працюємо для того, щоб школа стала тим закладом, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може зробити успішну професійну кар’єру та підвищити педагогічну майстерність.

Професіоналізм: ми – колектив однодумців, які працюють для того, щоб школа стала тим закладом, де готують конкурентоспроможного випускника, здатного зробити в майбутньому яскраву професійну кар’єру.
 
Досконалість: ми використовуємо всі можливості для досягнення найвищого рівня майстерності і постійно шукаємо шляхи самовдосконалення.

Відповідальність школи перед суспільством:

Ми пропагуємо ідею: неможливо навчити, можна лише навчитися.

Взаємини у системі «учитель — учень» орієнтовані на створення такої ситуації, у якій учень вимушений і здатний навчатися самостійно, опановуючи техніку самоорганізації, техніку творчого мислення.

Збудити, дати виявитися самостійним творчим силам дитини, виховати людину з широким розумінням своїх громадських обов’язків, з незалежним розвиненим розумом – таку людину, яка ніде ні за яких обставин не загине морально і фізично і проведе в життя свою незалежну думку.

Ця людина має бути успішною.

Ми робимо свій внесок в майбутнє України.Welcome=)


Профіль

Середа
12.08.2020
01:57


Календар новин

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Несекретні матеріали

Погода

Гороскоп

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020