Четвер, 22.08.2019, 03:33
школа73
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії каталога
Вчителю [6]
методичні матеріали
Нормативні документи [4]
нормативні документи про освіту
Психологія [6]
Що треба знати, щоб користуватися популярністю, впливати на інших та таке інше...
Цікаво [5]
Небезпечно [5]
Наша творчість [2]
Актуально [4]
Міні-чат
500
Головна » Статті » Психологія

Магія цілей
Сьогодні краще ніж вчора, а завтра краще ніж сьогодні. Таким є пояснення деяких надзвичайно успішних за, суспільними мірками, людей на запитання про причини їх успіху.

Механізми успішності і неуспішності для всіх сфер діяльності до простого очевидні. І містичний пошук таємничого рецепту успіху частіше приводить до втрати часу і розчарувань, ніж звичні труднощі пов’язані з вирішенням поточних завдань на шляху досягнення своїх цілей.

Не вдаючись в деталі, для цього існує спеціальний тренінг – „ТЕХНІКА ПОСТАНОВКИ ЦІЛЕЙ”, систему досягнень якісно нового рівня можна описати так:
1. Визначити сферу діяльності яка подобається найбільше. Як правило це може бути діяльність яка вам дуже імпонує, або навпаки створює проблеми. Якщо це бізнес, то що вас притягує найбільше в ньому? - Процес створення ідеї, певні навики в обслуговуванні клієнтів, чи управління, чи...
2. Визначити якого рівня досягнень хочеться в цій діяльності. Цього року, через два роки, через три.
3. Дайте собі відповідь чому це для вас важливо. Не з книжок і реклами, а розберіться самі.
4. Що повинно відбутися в вашому оточенні, в вас самих що підтвердить те, що ви цього рівня досягнули. Що, скільки, як – кількісні показники.
5. Знайдіть підтвердження в вашому оточенні що це можливо. Достатньо одну людину. Все що фізично досяжно – можливо повторити і вам.
6. Одягніть на себе нову роль себе в цій діяльності. Побачте і відчуйте чи це ваш розмір. Відкорегуйте деталі. Статус, об’єм, роль, відповідальність.
7. Розберіть нову роль, діяльність на деталі. З чого вона складається. Навики, вміння, зв’язки, світогляд, переконання, вірування. Для цього поспілкуйтесь з людьми які цим займаються.
8. Створіть свій індивідуальний план досягнень на рік. Платіть собі зарплату за досягнення необхідного рівня навиків. Привчіть себе до роботи. План є – є кайф. Розкажіть про свої цілі своєму найбільшому зависнику, щоб не мати змоги повернутися назад. 
9. Запишіть свої цілі і повертайтесь до них протягом місяця. Корегуйте, уточнюйте, збирайте фотографії і статті що підтверджують реальність цього і для вас. Відчувайте себе в цій новій ролі. Видавайте уявне за дійсне доти доки самі не повірите. Далі підтягнуться результати.

Поставте свої цілі в кожній ключовій сфері свого життя. З практики тренінгів скажу: - що є певна аналогія з системою самонаведення ракет. Раз параметри задав, а далі мозок виконує програму по-замовчуванню. Після перших результатів відповідь одна – круто... 
                                                                             Володимир Горак
                                                                                  Бізнес-тренер
                                           Власник компанії „Тренінги і консалтинг”
                                                                                   31.01.2008р. 

Категорія: Психологія | Додав: DobraVidma (03.02.2009)
Переглядів: 620 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Погода

Гороскоп

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2019